Blog elköltözött!

Az Új Cím: http://arsenalegends.blogspot.hu/
banner

2013. április 22., hétfő

Arsenal fellebbez Giroud piros lapja miatt - NSO



Az Arsenal labdarúgócsapata fellebbez az angol szövetségnél Olivier Giroud piros lapja miatt, amit a Fulham elleni bajnokin kapott.

A Fulham ellen 1–0-ra megnyert meccsen Giroud-t azután állította ki Andre Marriner játékvezető, hogy a támadó rálépett Sztanyiszlav Manoljev bokájára.

A játékvezető korábban egyébként a Fulhamből is leküldte Steve Sidwellt.

Arsene Wenger, az Arsenal menedzsere a meccs után úgy nyilatkozott, hogy számára jogosnak tűnt Giroud piros lapja, és most az a legfőbb gondja, hogy megtalálja, ki pótolhatja a franciát. Végül azonban mégis a fellebbezés mellett döntöttek.

A francia támadó egyébként 33 mérkőzésen kapott szerepet és 11 gólt szerzett.

Link Premier League: az Arsenal fellebbez Giroud piros lapja miatt - NSO'via Blog this'

Fotó: BBC




Enhanced by Zemanta

0 Tollbamondás:


 
Copyright 2010 Emirates Gunner's . All rights reserved.
Themes by Bonard Alfin l Home Recording l Blogger Template