Blog elköltözött!

Az Új Cím: http://arsenalegends.blogspot.hu/
banner

2013. április 23., kedd

Van Persie: Oly sokat vártam erre - Extrafoci



Robin van Persie tavaly nyáron azért igazolt el az Arsenaltól a Manchester Unitedhez, hogy címeket nyerhessen, és most megvalósult nagy álma: bajnok lett.


A holland válogatott csatár szerezte mindhárom gólt az Aston Villa ellen 3-0-ra megnyert hétfő esti mérkőzésen, és a három ponttal biztossá vált, hogy a United emelheti magasba a trófeát.

"Oly sokat vártam az első címre. Ez egy nagyszerű érzés. Fantasztikus csapatunk van fantasztikus játékosokkal" - nyilatkozta "RVP".

"Ez a bajnokság mindenkié, a stábé, a menedzseré, a játékosoké. A 20. bajnoki címünket szereztük, megérdemeltük."

"Ha nyerünk, nem számít, ki talál be, és mi most nyertünk. Nagyszerű volt ilyen hamar gólt szerezni, és ez egy remek győzelem a futball egy fantasztikus napján. A második találat az egyik legjobb volt, amit valaha szereztem."

Eredeti Cikk: Van Persie: Oly sokat vártam erre'via Blog this'




Enhanced by Zemanta

0 Tollbamondás:


 
Copyright 2010 Emirates Gunner's . All rights reserved.
Themes by Bonard Alfin l Home Recording l Blogger Template