A holland válogatott csatár szerezte mindhárom gólt az Aston Villa ellen 3-0-ra megnyert hétfő esti mérkőzésen, és a három ponttal biztossá vált, hogy a United emelheti magasba a trófeát.
"Oly sokat vártam az első címre. Ez egy nagyszerű érzés. Fantasztikus csapatunk van fantasztikus játékosokkal" - nyilatkozta "RVP".
"Ez a bajnokság mindenkié, a stábé, a menedzseré, a játékosoké. A 20. bajnoki címünket szereztük, megérdemeltük."
"Ha nyerünk, nem számít, ki talál be, és mi most nyertünk. Nagyszerű volt ilyen hamar gólt szerezni, és ez egy remek győzelem a futball egy fantasztikus napján. A második találat az egyik legjobb volt, amit valaha szereztem."
Eredeti Cikk: Van Persie: Oly sokat vártam erre: 'via Blog this'




0 Tollbamondás:
Megjegyzés küldése