Blog elköltözött!

Az Új Cím: http://arsenalegends.blogspot.hu/
banner

2013. április 22., hétfő

Winterburn: Valószínűleg utolsó játékig megy



Arsenal alacsony bérei miatt nem lesz képes felvenni a versenyt legnagyobb riválisaival szemben. - mondta Arsenal Legenda, Winterburn. 



"A probléma az Arsenal mindig az, hogy van egy bér szerkezet, ami meglehetősen magas, de a Manchester United, Manchester City és a Chelsea-t képest alacsony, játékos inkább megy egy ilyen csapathoz, mint Arsenal-hoz. "

Arsene Wenger híres az ő óvatosságáról az átigazolási piacon, de a jelentések szerint az Arsenal menedzsere készen áll 60 milliót költeni ezen a nyáron.

 Az Ágyúsok már jó formában vannak utóbbi hetekben, de Winterburn szerint kemény lesz, hogy az Ágyúsok csapata top-négy beérjen.

 "Úgy néz ki, hogy a csapat gerincét meg kell erősíteni," mondta az egykori Arsenal bal hátsó játékos, lehet hogy keresnek egy kapus, talán egy másik középcsatár"

 "Tekintve a Arsene Wenger korábban vásárlási szokásairól, nem igazán lépi túl a 30 millió fölötti határt. 15 millió font a maximum, így elég érdekes lesz.

 Winterburn, aki 584 alkalommal játszott Arsenal-ban 13 év alatt, úgy gondolja, hogy rengeteg fordulatot hozhat a bajnokság, még mielőtt a szezon vége beteljesedik.

"Ez valószínűleg az utolsó játékig megy," vélte  .

"Mind a három csapat hullajthat pontokat. Nagyon nehéz megjósolni, hogy mi fog történni, de nagyon közel van.

Két nagy csapat van akik még megmérkőznek egymással a szezon végén, amely egy fantasztikus esélye lehet a harmadik, vagy negyedik helyért."

Forrás: Fox Sport / Fotó: BBC





Enhanced by Zemanta

0 Tollbamondás:


 
Copyright 2010 Emirates Gunner's . All rights reserved.
Themes by Bonard Alfin l Home Recording l Blogger Template