"A probléma az Arsenal mindig az, hogy van egy bér szerkezet, ami meglehetősen magas, de a Manchester United, Manchester City és a Chelsea-t képest alacsony, játékos inkább megy egy ilyen csapathoz, mint Arsenal-hoz. "
Arsene Wenger híres az ő óvatosságáról az átigazolási piacon, de a jelentések szerint az Arsenal menedzsere készen áll 60 milliót költeni ezen a nyáron.
Az Ágyúsok már jó formában vannak utóbbi hetekben, de Winterburn szerint kemény lesz, hogy az Ágyúsok csapata top-négy beérjen.
"Úgy néz ki, hogy a csapat gerincét meg kell erősíteni," mondta az egykori Arsenal bal hátsó játékos, lehet hogy keresnek egy kapus, talán egy másik középcsatár"
"Tekintve a Arsene Wenger korábban vásárlási szokásairól, nem igazán lépi túl a 30 millió fölötti határt. 15 millió font a maximum, így elég érdekes lesz.
Winterburn, aki 584 alkalommal játszott Arsenal-ban 13 év alatt, úgy gondolja, hogy rengeteg fordulatot hozhat a bajnokság, még mielőtt a szezon vége beteljesedik.
"Ez valószínűleg az utolsó játékig megy," vélte .
"Mind a három csapat hullajthat pontokat. Nagyon nehéz megjósolni, hogy mi fog történni, de nagyon közel van.
Két nagy csapat van akik még megmérkőznek egymással a szezon végén, amely egy fantasztikus esélye lehet a harmadik, vagy negyedik helyért."
Forrás: Fox Sport / Fotó: BBC




0 Tollbamondás:
Megjegyzés küldése