A korábbi Arsenal játékos, Jeremie Aliadiere valószínűleg útban lehet Anglia fele, ugyanis nem kevesebb, mint öt Premier League klub van a nyomdokaiban. -írja Talk Sport
L'Equipe szerint az Everton, Swansea, West Ham, Sunderland, és a Southampton figyelmét is felkeltette a nyári átigazolási ablakban, aki meglőtte 15 gólját a Ligue 1 oldalon, mégpedig a Lorient csapatában.
![]() |
Fotó: arsenal.com |
Állítólag a Lyon, és a Marseille is nyomon követi minden lépését a 30 éves csatárnak, de a játékos korábbi nyilatkozatában kifejtette a Le Parisien lapnak a következőket "Nem zárom ki a szezon végén, hogy távozni fogok, de mind amellett nyitott vagyok, de csak abban az esetben lesz változás, ha a legjobb lépés lesz mindenki számára, különösen a Lorient-nek." - "Szeretnék újra játszani a legmagasabb szinten -, mondván Jérémie Aliadière.
![]() |
Fotó: arsenal.com |
Arsenal-ban nagy reménységnek számított "Ali", de nem sikerült neki az áttörés, hiszen kevésnek bizonyult, hiszen az Ágyúsok kezdő tizenegyébe mindössze 29 alkalommal válogatta be Arséne Wenger, és egy gól szerepel a neve mellett, ami édeskevés csatár számára. Viszont azt sem szabad elfelejteni, hogy hat évet töltött az Észak-Londoni klubban, és 2 évet az akadémián. http://goo.gl/Cec7D




0 Tollbamondás:
Megjegyzés küldése