Brazil hátvéd Andre Santos visszatér hamarosan az Arsenal-hoz, mivel lejárt a hat hónapos szerződése.
![]() |
Fotó: Sky Sports |
Radio Gre-Nal mondta: "A szerződésnek vége, ugyanis hat hónapig volt érvényben". - "Maradni szerettem volna a Gremio-nál, hiszen jól éreztem magam ott, és szerettem volna megnyerni velük a bajnokságot még mielőtt visszatérek." - "Sajnos nincs üzlet ." - >Sky Sports




0 Tollbamondás:
Megjegyzés küldése