Blog elköltözött!

Az Új Cím: http://arsenalegends.blogspot.hu/
banner

2013. június 15., szombat

Andre Santos: "Maradni szerettem volna"



Brazil hátvéd Andre Santos visszatér hamarosan az Arsenal-hoz, mivel lejárt a hat hónapos szerződése.  


Santos élvezte Gremio-i életet, de a klub nem engedhette meg magának, hogy ajánlatot tegyen érte, brazil beismerte csalódottságát mihelyst megtudta, hogy vissza kell térnie az Ágyúsok-hoz.


Fotó: Sky Sports 

Radio Gre-Nal mondta: "A szerződésnek vége, ugyanis hat hónapig volt érvényben". - "Maradni szerettem volna a Gremio-nál, hiszen jól éreztem magam ott, és szerettem volna megnyerni velük a bajnokságot még mielőtt visszatérek." -  "Sajnos nincs üzlet ." - >Sky Sports
Enhanced by Zemanta

0 Tollbamondás:


 
Copyright 2010 Emirates Gunner's . All rights reserved.
Themes by Bonard Alfin l Home Recording l Blogger Template