Arséne Wenger, az Arsenal mendzsere szerint Rafa Benítez jó munkát végez a Chelsea-nél.A spanyol szakember tavaly novemberben került a londoni Kékek kispadjára Roberto Di Matteót váltva.
"Azt gondolom, hogy a Chelsea-nek nagyszerű edzője van Rafa Benítez személyében - mondta Wenger riportereknek. - Ha a szezon végén elválnak az útjaik, akkor José Mourinho egy jó megoldás lenne a Chelsea számára, ugyanis a világ egyik legjobbja."
"Benítez jó munkát végzett szerintem a Stamford Bridge-en. Hogy őszinte legyek, nem igazán tudom, mennyi esélye van annak, hogy Mourinho visszatér a Chelsea-hez."
"Tartok a Chelsea-től azt illetően, hogy mit csinálhatnak a nyáron. Fel kell készülnünk arra, hogy ők lesznek az egyik legaktívabbak a játékosigazolásokat illetően. Nagyon jó alappal rendelkező keretük van, olyan fiatal játékosaik vannak, mint Oscar, Juan Mata, Ramires és Eden Hazard, de úgy gondolom, aktívak lesznek az átigazolási piacon."
Forrás: Extrafoci.hu / Fotó: arsenal.com
Eredeti Cikk: Wenger tart a Chelsea-től: 'via Blog this'



0 Tollbamondás:
Megjegyzés küldése