Blog elköltözött!

Az Új Cím: http://arsenalegends.blogspot.hu/
banner

2013. április 27., szombat

Wenger tart a Chelsea-től




Arséne Wenger, az Arsenal mendzsere szerint Rafa Benítez jó munkát végez a Chelsea-nél.

A spanyol szakember tavaly novemberben került a londoni Kékek kispadjára Roberto Di Matteót váltva.

"Azt gondolom, hogy a Chelsea-nek nagyszerű edzője van Rafa Benítez személyében - mondta Wenger riportereknek. - Ha a szezon végén elválnak az útjaik, akkor José Mourinho egy jó megoldás lenne a Chelsea számára, ugyanis a világ egyik legjobbja."

"Benítez jó munkát végzett szerintem a Stamford Bridge-en. Hogy őszinte legyek, nem igazán tudom, mennyi esélye van annak, hogy Mourinho visszatér a Chelsea-hez."

"Tartok a Chelsea-től azt illetően, hogy mit csinálhatnak a nyáron. Fel kell készülnünk arra, hogy ők lesznek az egyik legaktívabbak a játékosigazolásokat illetően. Nagyon jó alappal rendelkező keretük van, olyan fiatal játékosaik vannak, mint Oscar, Juan Mata, Ramires és Eden Hazard, de úgy gondolom, aktívak lesznek az átigazolási piacon."

Forrás: Extrafoci.hu  / Fotó: arsenal.com

Eredeti Cikk:  Wenger tart a Chelsea-től'via Blog this'




Enhanced by Zemanta

0 Tollbamondás:


 
Copyright 2010 Emirates Gunner's . All rights reserved.
Themes by Bonard Alfin l Home Recording l Blogger Template