Arsenal ezzel a győzelemmel a harmadik helyett biztosította, legalább is egyenlőre.
A bajnokság ezen szakaszában csak fellélegezni tudunk, Bacary Sagna mondatát felhozván, remélhetőleg ez a jó forma a United ellen is érvényben lesz, hármas sípszó léfújásával.
Wenger: Fontos győzelem volt számunkra, az első félidőben jól játszottunk, mert mi irányítottunk 11-11 ellen, de a második félidőben óvatosabbak voltunk, és úgy éreztem, hogy megakarjuk tartani az egygólos előnyünket.
A meccs végén kezdett szorosabb lenni a találkozó, mert nem sikerült továbbnövelni az előnyünket, emiatt is lett feszültebb a helyzet a kelleténél. Hazai szurkolók a Fulhamot erősítették, ekkor már teszt volt számunkra, és bebizonyosodott a csapatszellem a mérkőzés végeztével.
Beszéltem Olivier Giroud-al piros lapja miatt, és ő azt mondta nekem, hogy megcsúszott abban a pillanatban amikor a labdához ment, és ezt a televíziós visszajátszás is megerősítette. Mivel volt lehetőség a fellebbezésre, ezért úgy döntöttünk, hogy az FA -ra bízzuk a szituáció újbóli kivizsgálását. Vizsgálat eredménye kedd délutánra lesz hivatalos.
Sidwell esete előttem történt, bíró helyesen döntött, mert én is jól láttam. Mikel Arteta játszott a második félidőben is. Nem tudom a sérülése következményét, ugyanis nem láttam mennyire csavarodott ki a bokája, hiszen az eset másodperc törtrésze alatt zajlott le.
Everton elleni mérkőzés kemény játék volt, és én úgy érzem ez a magyarázat arra, hogy fáradtabbak voltunk a kelleténél Fulham-i mérkőzésen. Következő találkozó a Manchester United lesz, ami egy jó kihívás lesz számunkra. - Zárta
Forrás, Fotó: Arsenal.com




0 Tollbamondás:
Megjegyzés küldése