Ryo dicsérettel áhította Wigan csapatát, amiért kedvesek voltak vele szemben, és szerezhetett némi tapasztalatot pályafutása ezen szakaszában.
"Klubnak van egy nagyon jó hozzáállásuk, és filozófiájuk " mondta Arsenal Player-nek Ryo.
"Az igazgató [Roberto Martinez] egy nagyon jó ember, és nagyon jó élmény volt számomra. Sajnos nem tudtam játszani több mérkőzéseken ,mert megsérültem, ezáltal minőséget sem tudtam felmutatni. Ez csalódást nekem, de én nagyon hálás vagyok a Wigan szurkolóknak, menedzsernek, és persze a Wigan játékosoknak, ez egy nagyon jó tapasztalat volt."
"Amikor részt vettem a Wigan edzésén nagyon jó volt, és az emberek is nagyon kedvesek voltak, szereztem egy kis tapasztalat. Úgy érzem fejlődöm, de még szükségem van arra, hogy még keményebben dolgozzak . "
Martinez kijelentette nemrég, hogy Ryo már "hihetetlen jövő előtt áll ", és még csak 20 éves, hamarosan megmutathatja rátermettségét Arsenal színeiben is, akár ezen a nyáron.
"Jó hallani ilyen bókokat, én nagyon hálás vagyok," mondta Ryo . "Én mindig készen állok a játékra, mert ez az én álmom, hogy játszhassak az Ágyúsok felnőtt keretében. Először is, azt kell, hogy visszatérjek a lehető leghamarabb. Aztán meg akarom mutatni a minőséget, amikor fitt leszek.
"A bokám egyre jobb. Célom az, hogy ott legyek az ázsiai turnén, és remélem hogy beférek felkészülési tornán."
Ryo - Wigan spell helped me grow up: http://goo.gl/VG0n7
Forrás: arsenal.com Fotó: BBC




0 Tollbamondás:
Megjegyzés küldése