Robbie Savage úgy véli, hogy az Arsenal középpályása, Jack Wilshere előbb - utóbb elhagyja az Arsenal-t, és csatlakozzon fog egy "nagyobb klubhoz".
"Azt hiszem nem fog kockáztatni Jack Wilshere, csak úgy mint egykori játékostársai, Robin van Persie, Cesc Fabregas, Thierry Henry Patrick Vieira és még sokan mások."
Hentesként elhíresült Robbie Savage, az egyik legdurvább játékos volt a Premier League-ban, aki megfordult korábban Manchester United, Birmingham, és a Blackburben is, és nem sok jót jósol az Arsenalnak ebben és a következő bajnokságban, aki jelenleg Derby County szolgálatában áll 2008 óta, nem kis örömünkre.(Halkan megjegyzem, hogy nem lennék meglepve ha Joey Barton példaképe Savage lenne)
Jack Wilshere-t az elmúlt hetekben , hónapokban rengeteg elismerést kapott angol, spanyol, német játékosoktól, és nem lennék meglepődve, ha pár év múlva lelécelne, hiszen már megszokhattuk, hogy egyre több jobb játékosokat veszítünk el az évek folyamán, mint ahogy azt Savage is megemlítette.
Ez a videó azt is bizonyítsa, hogy Robbie Savage nem csak adni szeret, hanem kapni is.
Legutóbb Dani Alves dicsérte, és hívogatta a Barca-hoz, persze ha igazak a feltevések. Remélem az Arsenal-nál megfordul ez a negatív tendencia, mert csak akkor van esélyünk, ha egy csapat leszünk évről-évre.




0 Tollbamondás:
Megjegyzés küldése