| Fotó: BBC |
A walesi szélső elmondta The Sun -nak : "Azt hiszem, öt vagy 10 év lemaradása volt a Tottemham-nek az Arsenal-al szemben.
... de jelen pillanatban ez a helyzet megváltozott."
" Pályán most már sokkal következetesebb vagyunk. " Azt hiszem nem sok ember van aki az ellenkezőjét vallja, mert érdemben harcban vagyunk. "
"Az elmúlt néhány szezonban már egyre közelebb kerültünk. Azt hiszem erősebb csapat vagyunk, mert jobb keretünk van. Arsenal-nál lehet hogy másképp gondolják "
"Remélhetőleg továbbra is jó úton haladunk, és az új stadion felépülésével is egyre erősebbek lehetünk, ha lépést tudunk tartani pálya kívül is.




0 Tollbamondás:
Megjegyzés küldése