Azon már túl van Lukas Podolski, hogy az angol futballbajnokság színvonalának hullámzásán csodálkozzon, s mint említette, nagyjából ráérzett a Premier League légkörére, de azért érik érdekes meglepetések.
- Itt, Angliában több a kiszámíthatatlan eredmény, mint a Bundesligában – vélte az Arsenal erőssége. – De olyan hidegzuhanyokat képtelen vagyok megemészteni, amilyen volt példának okáért a Liverpool elleni hétközi bajnokin is.

A német ász csak nézett, amint a Pool villámgyorsan megugrott 2-0-ra, és nekik onnan kellett kapaszkodniuk, ameddig igen keservesen egyenlőre (2-2) hozák a bajnoki meccset.

- Az a 2-2 azért igencsak fontos, mert végül is érintésnyi közelségben maradt a jó helyezés. Létfontosságú az első négy közé kerülésünk, sőt, szerintem a harmadik helyre is jók leszünk. Versenyben állunk az FA Kupáért, a Bajnokok Ligájában is van reményünk, szóval, nem olyan aggasztó a kép. Abban biztos vagyok, hogy a következő kiírású BL-ben is ott leszünk.



0 Tollbamondás:
Megjegyzés küldése