![]() |
| Fotó: arsenal.com |
Nacho Montreal csütörtökön szerződtette a téli átigazolás utolsó periódusában az Arsenal.
"Igen, beszéltem Santival, volt egy hosszú beszélgetésünk," mondta Monreal, mint Arsenal játékosa.
"Ő csak pozitív dolgokat mondott, mikor kérdezősködtem Azt mondta, hogy az Arsenal egy hatalmas klub, és nagyszerű emberek vannak itt , és olyan mint egy nagy család. Csak jó dolgokat mondott. Biztos vagyok benne, hogy sikeres lehetünk ebben a szezonban, és én nagyon várom a kihívást.

"Mivel ismerem Santi, sokat nyugodtabb vagyok. Megoszthatom öltözőben gondolataimat, és ez egy jó érzés."
"Hogy őszinte legyek, amikor megkaptam a lehetőséget azért döntöttem így, mert ez egy hatalmas klub," mondta.

"Természetesen vannak (voltak) nagyon jó fiatal spanyol jól ismert játékosok ebben a klubban, és vonzza is őket Örülök, hogy itt edzhetek, és játszhatok a srácokkal, és remélem, hogy itt lesz a legjobb helyem.
"Láttam rengeteg Arsenal mérkőzéseket, volt legendákat, akik itt játszottak ebben a klubban.
" Santi azt mondta nekem viszonylag röpke idő alatt - Nézd meg a teljes interjút Nacho-val, az Arsenal játékosával.
.
Follow @ZHC13




0 Tollbamondás:
Megjegyzés küldése