A Premier League vasárnapi játéknapján hatalmas rangadót rendeznek Londonban.
A Tottenham hazai pályán fogadja az Arsenal együttesét és ezzel kapcsolatban szólalt meg az „Ágyúsok” egykori holland csillaga Marc Overmars.
A korábbi villámléptű szélső szerint krízisben van a csapat, de a szurkolót kitartását kéri Wengerrel szemben.

Overmars kiemelte, hogy az elmúlt években elért eredmények bizonyítják, hogy válságban van a klub, de az Ajax jelenlegi technikai igazgatója arra kérte az Arsenal szurkolóit, hogy legyenek türelmesek és tartsanak ki Arsene Wenger mellett, mert ő minden évnek úgy vág neki, hogy trófeát akar nyerni és lehetséges, hogy előbb-utóbb újra sikerkorszak köszönt be a klubnál.
soccerway.com/Futballista.hu



0 Tollbamondás:
Megjegyzés küldése