Blog elköltözött!

Az Új Cím: http://arsenalegends.blogspot.hu/
banner

2013. március 2., szombat

Overmars: Krízisben van az Arsenal | Futballista



Overmars: Krízisben van az Arsenal | Futballista'via Blog this'

Az „Ágyúsok” egykori csillaga élesen kritizálta a csapatot.

A Premier League vasárnapi játéknapján hatalmas rangadót rendeznek Londonban. 

A Tottenham hazai pályán fogadja az Arsenal együttesét és ezzel kapcsolatban szólalt meg az „Ágyúsok” egykori holland csillaga Marc Overmars



A korábbi villámléptű szélső szerint krízisben van a csapat, de a szurkolót kitartását kéri Wengerrel szemben.

banner

Overmars kiemelte, hogy az elmúlt években elért eredmények bizonyítják, hogy válságban van a klub, de az Ajax jelenlegi technikai igazgatója arra kérte az Arsenal szurkolóit, hogy legyenek türelmesek és tartsanak ki Arsene Wenger mellett, mert ő minden évnek úgy vág neki, hogy trófeát akar nyerni és lehetséges, hogy előbb-utóbb újra sikerkorszak köszönt be a klubnál.

soccerway.com/Futballista.hu

Enhanced by Zemanta

0 Tollbamondás:


 
Copyright 2010 Emirates Gunner's . All rights reserved.
Themes by Bonard Alfin l Home Recording l Blogger Template