Blog elköltözött!

Az Új Cím: http://arsenalegends.blogspot.hu/
banner

2013. február 24., vasárnap

Wenger: Nehéz volt a dolgunk | Futballista



Wenger: Nehéz volt a dolgunk | Futballista'via Blog this'

Fotó: BBC
Az Arsenal tegnap legyőzte az Aston Villát.
Santi Cazorla duplájával tegnap az „Ágyúsok” 2-1-re verték az Aston villa együttesét és a találkozó után a mester, Arsene Wenger arról beszélt, hogy fontos ez a három pont azok után, hogy nehéz hetet zárt a csapat.
„Az eredmény volt a legfontosabb, hogy megnyerjük a mérkőzést, mert nem engedhettük meg magunknak, hogy újabb pontokat veszítsünk el hazai pályán, főként nem a két legutóbbi vereségünk után.” – nyilatkozta a tréner.

banner

Hozzátette Wenger, hogy mindig fel kell állni a padlóról és elég hosszú ideje dolgozik már a szakmában hogy ezt tuja:

„Nem azért vagyok harminc éve edző profi szinten, hogy megsemmisüljek, amikor azt mondják rólam: nem tudja mit csinál. Az a legfontosabb, hogy érezzük a felelősséget, és tudjunk felállni a padlóról, hogy a következő mérkőzésre százszázalékosak legyünk.”

Forrás: soccerway.com/Futballista.hu



Enhanced by Zemanta

0 Tollbamondás:


 
Copyright 2010 Emirates Gunner's . All rights reserved.
Themes by Bonard Alfin l Home Recording l Blogger Template