Santi Cazorla duplájával tegnap az „Ágyúsok” 2-1-re verték az Aston villa együttesét és a találkozó után a mester, Arsene Wenger arról beszélt, hogy fontos ez a három pont azok után, hogy nehéz hetet zárt a csapat.
„Az eredmény volt a legfontosabb, hogy megnyerjük a mérkőzést, mert nem engedhettük meg magunknak, hogy újabb pontokat veszítsünk el hazai pályán, főként nem a két legutóbbi vereségünk után.” – nyilatkozta a tréner.

Hozzátette Wenger, hogy mindig fel kell állni a padlóról és elég hosszú ideje dolgozik már a szakmában hogy ezt tuja:
„Nem azért vagyok harminc éve edző profi szinten, hogy megsemmisüljek, amikor azt mondják rólam: nem tudja mit csinál. Az a legfontosabb, hogy érezzük a felelősséget, és tudjunk felállni a padlóról, hogy a következő mérkőzésre százszázalékosak legyünk.”
Forrás: soccerway.com/Futballista.hu
Forrás: soccerway.com/Futballista.hu



0 Tollbamondás:
Megjegyzés küldése