Korábban az Arsenal rengeteg zrikát kapott az ellenfél szurkolóitól amiatt, hogy Arséne Wenger előszeretettel igazolt francia játékosokat.
Most a Newcastle-re vár hasonló sors. L'Arsenal. Így hívták jó ideig az Arsenal csapatát az ellenfél szurkolói amiatt, hogy az "ágyúsok" keretét rengeteg francia, vagy francia nayanyelvű játékos alkotta.

Ennek megfelelően a "szarkák" francia menüvel, valamint francia nemzeti trikolórral várták a téli átigazolási időszak végén a játékosokat a klubházban.
Most a Newcastle United tart ott, hogy összesen immáron 14 ilyen játékosa van a keretben!

Ennek megfelelően a "szarkák" francia menüvel, valamint francia nemzeti trikolórral várták a téli átigazolási időszak végén a játékosokat a klubházban.
Természetesen a keret töbi tagja annyira nem örül ennek, hiszen az edzésen tudnak játszani francia anyanyelvűek - világ többi része meccseket, ez pedig hosszú távon tuti, hogy sólyos kllikkesedéshez fog vezetni...
Follow @ZHC13




0 Tollbamondás:
Megjegyzés küldése