Blog elköltözött!

Az Új Cím: http://arsenalegends.blogspot.hu/
banner

2013. február 25., hétfő

Sport365.hu - Az Arsenal nem nyer soha semmit, de legalább gazdag



Sport365.hu - Az Arsenal nem nyer soha semmit, de legalább gazdag: 'via Blog this'

Adózás előtti 17,8 millió fontos (körülbelül 5,9 milliárd forintos) nyereséggel zárta a 2012/2013-as gazdasági év első felét az angol labdarúgó-bajnokságban szereplő Arsenal.

A londoni klub hétfőn számolt be erről, hozzátéve, hogy az egyesületnek 123,3 millió font (nagyjából 41,5 milliárd forint) pénztári tartaléka van.

Az Arsenal a nyereségre elsősorban legértékesebb játékosainak eladásával tett és tesz szert, az elmúlt években komoly összegekért vált meg többek között Samir Nasritól, Cesc Fabregastól vagy legutóbb Robin van Persie-től, aki múlt nyáron a Manchester Unitedhez igazolt.

banner

A szurkolók ugyanakkor egyre elégedetlenebbek a klub játékos-politikájával, szerintük a csapat erősítésére nem vagy csak alig költenek a vezetők.

Az Arsenal sorozatban nyolcadik szezonját zárja nagy valószínűséggel trófea nélkül, és a bajnokság jelenlegi állása alapján úgy tűnik, még az utolsó Bajnokok Ligája-indulást érő pozícióért, a negyedik helyért is nagyon meg kell küzdenie.

Enhanced by Zemanta

0 Tollbamondás:


 
Copyright 2010 Emirates Gunner's . All rights reserved.
Themes by Bonard Alfin l Home Recording l Blogger Template