Athletic Bilbao játékosának, Fernando Amorebieta-nak nyáron lejár a szerződése, és elhagyatja jelenlegi klubját.
Sky Sports információja szerint korábban több nagy klub is figyelemmel kísérte a 27 éves játékost.

Amorebieta , több mint 250 szerepelt Bilbao-ban, és ő tekinthető az egyik legjobb középső védő egyikének a La Liga -ban.

Korábban az Arsenal, Everton, Liverpool, Milan, és a Barcelona is szerette volna szerződtetni.- írja a Sky Sports



0 Tollbamondás:
Megjegyzés küldése