Jack Wilshere várhatóan felépül a Bayern München elleni BL mérkőzésre -írja Guardian
Wilshere a Sunderland elleni mérkőzésen rúgást kapott a combjára, és kénytelen volt cserét kérni.
Rövid ápolás után már kisebb molyost is elcsalt a kispadon. Wilshere felépülést 4-5 napra jósolták, azonban Arséne Wenger megerősítette, hogy óvatosak lesznek.


Főnök kritizálta az Angol nemzeti válogatott edzőjét, hogy ne játssza mind a 90 percig, mert nem rég épült fel.
Nagyon hasonló volt a helyzet Diaby-val, ugyanis Francia válogatott mérkőzésen újból lesérült nem épp szerencsés Diaby. Arséne Wenger szintén előkapta a menedzsert, hogy miért játszotta végig a mérkőzést. Diaby-t akkor hősként ünnepelték, hiszen kiváló formában játszott egy nagyon fontos mérkőzésen. A Válogatott mérkőzés pár hónapja történt, és sok heteket kelletett kihagynia, mire felépült.
Szerencsére Wilshere, és Diaby is ott lehet az Emiratesben tartandó bőrnadrágosok elleni Bl mérkőzésen, lekopogva ...
Szerencsére Wilshere, és Diaby is ott lehet az Emiratesben tartandó bőrnadrágosok elleni Bl mérkőzésen, lekopogva ...



0 Tollbamondás:
Megjegyzés küldése