Ray Parlour szerint Arsene Wenger maradni fog Arsenal-nál. - írja a Talk Sport
A klub egykori középpályása azt is hozzátette, hogy meg kell erősíteni nyáron a keretét, ha versenyben szeretnének lenni a riválisokkal.
"Arsene Wenger marad", mondta a legenda " Szerződése 2014-ig szól. Talán azután lehetséges hogy távozik, de ő maradni fog mindaddig amíg a szerződése szól."
Vannak nagyon jó játékosok, mint Cazorla, és Wilshere, és szükség van három esetleg négy olyan játékosra, akik igazi erősítést jelentenének.


Nyáron igazolni kell, mert a jelenlegi játékosok nem felelnek meg az elvártnak, ha versenyben szeretne lenni a Manchesteriekkel, és többi Európai számos nagy klubokkal "
"Feltétlenül szükség van az erősítésre" mondta a legenda, Ray Parlour



0 Tollbamondás:
Megjegyzés küldése