Blog elköltözött!

2012. április 9., hétfő

Arsenal 1-0 Manchester City - Match Report | Fixtures & Reports | Fixtures | Arsenal.com'via Blog this'

Arsenal 1-0 (0:0) Manchester City Barclays Premier League, Emirates Stadium Sunday, April 08, 2012, 16:00 (17:00 Magyar)

Referee: Martin Atkinson Attendance: 60,096Gólszerző : Mikel Arteta '87.

Match >>videos<< Arséne Wenger >>interjú<<

2012:04.08. Premier League
Arsenal :hivatalos kezdő 11

2012.04.08. Premier League.
M. City: hivatalos kezdő 11

Mikel Arteta 87 percben eldöntötte a mérkőzés kimenetelét, így értékes három ponttal lettünk gazdagabbak a tabella dobogóján. A Tottenham a S'Land otthonában 0:0 döntetlent játszott, viszont a Chelsea szoros küzdelemben 2:1 győzelemmel szintén értékes pontokat szerzett hazai környezetben, a Wigan elleni mérkőzésen. Sokáig nagyon úgy festett a dolog hogy 1.1 végeredménnyel zárul a találkozó, hiszen Mata 90 perc hosszabbításában szerzett vezetést végleg a kékeknek. A szarkák is értékes pontokat szereztek az elmúlt napokban, hetekben, és a klub vezetője megerősítette azt a hírt, hogy a legjobb négy közé akarnak végezni. Jelenleg azonos pontszámmal áll a Chelsea vel. A szarkák ötödik helyen landolnak gyengébb gólkülönbségük miatt. Newcastle ma a Bolton-nal játszanak, ezenkívül Tottenham V Norwich (16:00), és Fulham V Chelsea 21 :00 órai kezdettel mérkőznek meg. A Mérkőzések folyamatát végig kísérhetitek ha a linkre kattintotok! Mieink szerdán a  sereghajó Wolves otthonában látogat, 20:45 kezdési időponttal. A Farkasok 22 ponttal rendelkezik mind ez idáig, ezel az utolsó helyet stagnáljak, egészen pontosan 5 győzelem, hét döntetlen, és 20 vereség, 34:70 gólkülönbséggel.