Blog elköltözött!

2010. július 22., csütörtök

Friendly: SK Sturm Graz 0-3 Arsenal - Report | Fixtures & Reports | Fixtures | Arsenal.com

SK Sturm Graz 0-3 Arsenal Pre-season Friendly, UPC-Arena, Graz Wednesday, July 21, 2010, 19:00 Gólszerzők : Nasri 16, 43, Lansbury 57

Nso.hu - Gulácsi is szerepet kapott Hodgson első meccsén

Európa-szerte benépesültek a labdarúgópályák, felkészülési mérkőzések sorára került sor szerdán. A Liverpool első mérkőzését játszotta Roy Hodgson irányításával, és nem bírt a svájci Grasshoppersszel – Gulácsi Péter a 48. percben állt be Diego Cavalieri helyére.

Sk Strum Graz Vs Arsenal (First Half) from Zoly Youth on Vimeo.
SK Sturm Graz 0-3 Arsenal Pre-season Friendly, UPC-Arena, Graz Wednesday, July 21,

A jelszó, az első találat szerzője

Az Arsenal Samir Nasri vezérletével lazán rúgott egy hármast a Sturm Graznak, amelyben helyet kapott Szabics Imre. Hajnal Tamás egy félidőt játszott a török bajnokkal ikszelő Dortmundban.

Szabics Imre csapata legjobbjának bizonyult az Arsenal ellen, de nem tudta kihasználni helyzeteit, az egyértelműen jobb (Fabianski – Nordtveit, Vermaelen, Djourou, Traoré – Nasri, Walcott, Frimpong, Wilshere – Arsavin, Samah összeállításban kezdő) londoni csapat pedig simán, 3–0-ra legyőzte a Sturm Grazot.

Szabics Vermaelen „felbőrözésével" kezdte a mérkőzést, majd az első félidőben több lehetőséget is elrontott, az Arsenal viszont Samir Nasri 16. percben szerzett góljával előnybe került. A londoni előnyt ugyancsak Nasri növelte tovább, miután a 42. percben kilőtte a fölsőt, a második félidő elején pedig az ifjú Henri Lansbury szerezte a harmadikat. Összességében nagyon simán győzött Arsene Wenger csapata.

J.E.Thomas & E. Frimpong ill,bevágások a Grazi történésekről

Rövid összefoglaló található a tegnapi barátságos Gratzi mérkőzésről.

Arsenal: 1. Félidő: Lukasz Fabianski(46) Thomas Vermaele (46) Havard Nordtveit Johan Djourou Armand Traore(61)(46) Samir Nasri (46) Theo Walcott Emmanuel Frimpong (46) Jack Wilsher(61) Andrey Arshavin(46) Marouane Chamakh (46)

2. Félidő: Wojciech Szczesny (46) Laurent Koscielny (46) Kieran Gibbs (46) Craig Eastmond(46)
Henri Lansbury (46) Tomas Rosicky(46) Jay Emmanuel-Thomas (46)